♥ | Miley Cyrus Fan Clup © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Miley Cyrus Fan Clup © 2009 | ♥

Hoşgeldiniz Mileyci; Misafir.
Son qeldiqim zaman:
Mesaj Sayım: 0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

seventeen röportajı

4 posters
YazarMesaj
. . ipek<3 . .
Admin
Admin
. . ipek<3 . .

seventeen röportajı Empty
MesajKonu: seventeen röportajı   seventeen röportajı Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:30 pm

Onu tanıdığınızı mı sanıyorsunuz? Yanılıyor olabilir misiniz?

Test: Miley Cyrus...

A) Hannah Montana'da canlandırdığı karakter gibi tatlı bir baş belası; B) The Miley and Mandy şovunda gördüğünüz asi kız; C) ailesini, arkadaşlarını ve Tanrı'yı ön plana koyan derin ve dindar bir kız; ya da D) ona destek olan hayranlarını umursamayan bir kız.

Eğer A,B ve C'yi seçtiyseniz haklısınız; o arkadaşlarına önem veriyor, Britney eşliğinde dans etmeye bayılıyor ve ona değer veren insanları düşününce bile içinden ağlamak geliyor. Eğer seçtiğiniz şık D'yse, Miley Cyrus'la ilgili hiçbir şey bilmiyorsunuz.

lutfen herkez ne dusundugunu yazabilirmi?

İŞTE ROPORTAJ!

Birkaç ay önce Nick Jonas'la yollarını ayıran miley cyrus seventeen dergisine neden ayrıldıklarını belirtmiş işte o sözcükler:

17:Nick Jonas'la ne kadar yakındınız?
MC:Tanıştığımız gün çıkmaya başladık.Benimle tanışmak istiyordu ve yanıma gelip "bence sen çok güzelsin ve ben senden gerçekten hoşlanıyorum"dedi.Ben de"Aman tanrım!bende senden çok hoşlanıyorum'"dedim.Nick'le birbirimizi çok sevdik."hala da öyle.Ama o zamanlar birbirimize aşıktık.İki yıl boyunca haftanın her günü ve her saati onunla birlikteydim.Ama bunu insanlardan saklamak çok zordu.Çok kavga ediyorduk ve bu hiç hoş değildi.

17:Neden kavga ediyordunuz?
MC:Buluştuğumuzyere geç gelirdi ya da ben geç giderdim.Birlikte kahvaltı yapmak isterdim ama onun radyo programı olurdu.Erkek arkadaşımla vakit geçirmek istiyordum.Ama birlikte olduğumuz zamn herşey harikaydı

17:Nasıl ayrıldınız?
MC:Sahneye çıkmak üzereydik "Şu an bunu yaşıyor olmamız doğru mu?yanlış bir zamanda mı bu ilişkiyi yaşıyoruz?"diye sordum.Oda"biliyorsun bu hayatımın en zor dönemi"dedi.bende"benim için de Sanırım bir süre ara versek iyi olur"dedim.İlişkimizin son gününü ağlayarak geçirdik.

17:Nasıl başa çıktın ayrılıkla?
MC:En başta bir ay boyunca çok kötüydüm.çok üzüldüm.garip bir sürece girdim.saçımı siyaha boyadım.çıktığımız zaman Nick saçıma gölge yaptırmamı istemişti ve bende yaptırmıştım.harika görünüyordum.ayrılıktan sonra bir gün uyandım ve çirkin görünmek istediğime karar verdim.gidip saçımı siyaha boyattım.Nick'in istediği herşeyin tam tersi olmak istiyordum.iki yıl uzun bir zamn dilimi.her neyse sonunda saçımı eski rengine çevirdim.Nick olayı benim geçmişimde kaldı ve sürekli orada yaşayamam.ama artık kendşmi çok iyi hissediyorum.

NİCK YA EN YAKIN ARKADAŞIM OLACAK YA DA BELKİ EVLENCEĞİZ!

17:Şimdi Nick'le aranız nasıl?
MC:Çok yakınız ama tamamen farklı bir şekilde.İlk başlarda arkadaş olmak çok zordu.Bir erkekle arkadaş olmak çok kolay ama bir kere bir şeyler yaşadıysanız, zor.Bunun böyle bitmeyeceğini biliyorum.Belki o en yakın arkadaşım olacak ya da belki Nick Jonas'la evleneceğim!!! Kim bilebilir ki?Hiç plan yapmıyorum.
http://mileyfanclup.yetkinforum.com
.MiLey.
Site Prensesi
Site Prensesi
.MiLey.

MesajKonu: Geri: seventeen röportajı   seventeen röportajı Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 5:39 pm

SağoL cicim . ..
almis
Moderatörler
Moderatörler
almis

MesajKonu: Geri: seventeen röportajı   seventeen röportajı Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 12:28 pm

Sagol canım
Ayshe_MiLey
Mega Mod.
Mega Mod.
Ayshe_MiLey

MesajKonu: Geri: seventeen röportajı   seventeen röportajı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 10:58 am

sağol

seventeen röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası